השכרת מכונת ברד

במזג האוויר החם של ישראל, איפה שהחום שורר כמעט בכל ימות השנה, יש רק אפשרות אחת להעביר את הזמן בשעות הקיץ החמות – באמצעות ברד קר ונעים שמקרר את הגוף, מסייע לנו לשתות ולהרגיש רעננים.

השכרת מכונת ברד לאירועים, זה מה שמתאים לתקופות הקרות! מכונת ברד במגוון רחב של גדלים שמתאימה לכמות שונה של אנשים. ניתן גם להזמין השכרת מכונת פופקורן ולהלהיב את האורחים שלכם עוד יותר באירוע.

השכרת מכונת ברד

השכרת מכונת ברד – לאילו אירועים זה מתאים?

אתם תופתעו לגלות אבל מכונת ברד יכולה להתאים לכל סוגי האירועים. החל מאירועים באולמות גדולים, אירועים עם גני אירועים ועד לאירועים על חוף הים. ככלל, המכונה מיועדת עבור אירועי קיץ חמים שממוקמים בדרך כלל באוויר הפתוח, ואילו שמשקאות הברד יגיעו לצנן את כל האורחים עם משקאות קרים ונהדרים במגוון רחב של טעמים.

חד משמעית שאתם תצטרכו להשכיר מכונת ברד על פי מידת המכונה. מכונה קטנה יכולה להתאים לכמות קטנה של משתתפים ואילו שמכונה גדולה מתאימה לכמות מצומצמת של משתתפים.

ברד קר בקיץ, בשעות הצהריים החמות, זה בדיוק מה שיהפוך את האירוע שלכם ללא פחות מאטרקטיבי! בדרך כלל במזג אוויר חם אנשים לא מרבים לאכול אבל דווקא משקאות קרים וצוננים זה בדיוק מה שדרוש להעלאת האווירה.

לא יודעים איך לשדרג את האירוע שלכם? יש לנו את הפתרון עבורכם!

אנשים רבים מעוניינים לחסוך כסף לאירוע שלהם ולמצוא גנים רחבים שבהם ניתן להזמין את כל החברים והמכרים, וכדי להפוך את הגן למיני אירוע מושקע ומקורי, כדאי מאוד לכלול באירוע מכונות מיוחדות שיכולות להלהיב את האורחים. השכרת מכונת ברד לדוגמה זה בדיוק מה שיכול להפוך את האירוע שלכם לאיכותי ומרשים עם מגוון רחב של ברדים מכל סוגי הטעמים.

כשאתם משכירים את המכונות השונות, וודאו תמיד מי אחראי על ניקיון המכונה ושטיפתה, והאם שירות ההשכרה אומר שאתם לא צריכים להחזיר את המכונה שטופה ונקיה בסיום.

מכונות נוספות כמו מכונת פופקורן או מתקנים שונים יכולים גם הם להפוך את האירוע שלכם למקורי ומלהיב עבור האורחים השונים ומומלץ להסתייע בכמה שיותר ציוד מקצועי ואיכותי שיהפוך את האירוע שלכם למיוחד ומרשים.

סאנרייז – השכרת מכונת ברד לאירועים

אנחנו בחברת סאנרייז, מספקים ללקוחותינו השכרת ציוד לאירועים. החל מהשכרת מתנפחים לאירועים, ועד השכרת מכונת ברד, מכונת פופקורן, שולחנות וכיסאות ועוד מגוון רחב של ציוד איכותי ומקצועי שיהפוך את האירוע שלכם ללא פחות ממושלם.

בואו גם אתם להנות יחד איתנו ולהפיק את האירוע שלכם עם מיטב הציוד הדרוש! השאירו עוד היום את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

 

שתף ב-
דילוג לתוכן